İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yöneticilik Formasyon Kazandırma Kursları.

Yöneticilik Formasyon Kazandırma Kursları. Milli Eğitim Bakanlığımız İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Bölümü tarafından yürütülen Okul Müdürleri Eğitim Programlarının ilk kısmı 02-06 Şubat 2015 tarihlerinde İlçemiz Tolga Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilmiştir. İlçemizde gerçekleştirilen Okul Müdürleri Eğitim Programına Sancaktepe, Sultanbeyli, Çekmeköy ve Şile ilçelerinin göreve yeni başlayan okul müdürleri katılmıştır. Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kurslarının ilk aşamasında Öğretim Liderliği, Vizyon ve Strateji Geliştirme, Okul Yöneticiliği, Yönetsel ve Mesleki Etik, Okul Kültürü ve Örgütsel Davranış, Proje Yönetimi, Eğitimde Kalite Yönetimi ana başlıklı konularda eğitim verilmiştir. Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursları kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ, 06 Şubat 2015 Cuma günü ilçemizde eğitimlerin gerçekleştirildiği Tolga Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etmiştir. Eğitimlerin kapanış gününde ilçemizi ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz, okul müdürlerimiz ile birlikte eğitim yöneticiliği hakkında bir saatlik söyleşi gerçekleştirdi. Program esnasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ´a, Sancaktepe  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU ve Şube Müdürümüz Osman AFACAN eşlik ettiler.     
Yöneticilik Formasyon Kazandırma Kursları.

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.