İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Hale BAĞCE ÖZBAŞ'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

Millî Eğitim Müdürümüz Hale BAĞCE ÖZBAŞ'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz,

Milletimizin ümidi ve yarınlarısınız. Her biriniz paha biçilemez birer mücevhersiniz. Unutmayın ki sizler aldığınız notlardan çok daha kıymetlisiniz. Yoğun çalışma döneminin ardından gelen yaz tatilinde dinlenmeyi, bol bol kitap okumayı, sportif ve sanatsal faaliyetlerle eğlenirken öğrenmeyi ihmal etmeyin. 

 

Kıymetli Velilerimiz,

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ilk öğretmenleri sizlersiniz. Sevgi, istek ve fedakârlıkla öğrencilerimizin yanlarında olduğunuzu bilmemiz, bizlere güç veriyor. Göstereceğiniz ilgi ve şefkatiniz, çocuklarınızın kişiliklerinin oluşmasında oldukça önemli. Onlara sevgiyle sarılın ve sizin için ne kadar değerli olduklarını hissettirin.

 

Değerli Meslektaşlarım,

Büyük ve güçlü Türkiye yetiştirdiğiniz fidanlar ile yükselecek. Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli'nin uygulayıcıları olarak sizlerin gayretleri ve çabaları ile ülkemiz birçok alanda olduğu gibi eğitim alanında da gelişmiş sayılı ülkelerden biri olacaktır. Geleceğimiz adına gerçekleştirdiğiniz fedakârlıklar için hepinize teşekkür ediyorum.

 

Sağlıklı, huzurlu ve neşeli geçecek bir tatilin ardından okullarımızda aynı heyecanla buluşalım.

İyi tatiller.

 

Hale BAĞCE ÖZBAŞ

Sancaktepe İlçe Millî Eğitim Müdürü

Abdurrahmangazi Mah. Şehit Hasan Genç Sok. No 8 / 2 34887 Sancaktepe / İSTANBUL - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16 / 0216 622 73 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.