İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Düzenlenen Etkinlikler

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin AYDOĞDU, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce hazırlanan Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP) kapsamında Aralık ayında imam hatip okullarımız müdürleri ile bir araya geldi. İmam hatip okulları yöneticilerimizin eğitim yönetimi alanında kendilerini geliştirmeleri, okulda olumlu okul iklimi, kurum kültürü ve hoşgörü ortamı oluşturmaları, öğrencilerin ve öğretmenlerin gelişimini destekleyici bilgi, beceri ve tutum geliştirmelerini sağlamaları; öğrenen okul, öğrenen örgüt iklimi ve zengin okul kültürünün temel özellikleri, veri temelli ve somut göstergelere dayalı sistematik karar verme teknikleri, kalite geliştirme, stratejik düşünme ve stratejik planlama; koordinasyon, süreç izleme, denetleme ve değerlendirme usulü konularında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Düzenlenen Etkinlikler

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.