İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VELİ AKADEMİLERİ BÜYÜK SALON BULUŞMALARI GELENEĞE DÖNÜŞÜYOR

Okullarımızda  öğrenim gören öğrencilerimizin velilerine yönelik hazırlanıp uygulanan veli eğitim projesi olan ve yine okul konferans salonlarında uygulanan proje bu defa büyük salon seminerleri şeklinde ve yüzlerce velinin katılımı ile gerçekleşiyor. 
VELİ AKADEMİLERİ BÜYÜK SALON BULUŞMALARI GELENEĞE DÖNÜŞÜYOR

Büyük Salon Buluşmalarının bu ayki konuğu  İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Mustafa USLU oldu.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Mustafa USLU'nun semineri '' Aile Ahlakı ve Çocukta Ahlaki Gelişim ''  konusu ile Kadir Topbaş Kültür Merkezinde gerçekleşti. Seminere Sancaktepe Belediye Başkanımız Sayın Şeyma DÖĞÜCÜ de iştirak ederek veli akademileri kapsamında yapılan çalışmalar hakkında olumlu görüşlerini ifade ettiler. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hale BAĞCE ÖZBAŞ, Şube Müdürlerimiz ve Okul Müdürlerimizin katıldığı programa velilerimiz yoğun ilgi gösterdi.

Seminerde Sayın USLU; çocuk eğitimiyle ilgili anne-baba davranış ve tutumları arasındaki bağa dikkat çekti. Çocuklar, büyüklerini dinlemede asla iyi değildirler ama onların davranışlarını benimsemede ve taklit etmede kusursuzdurlar diyen Mustafa USLU çocuklarda oluşan en büyük ihtiyacın ilgi alaka olduğunu belirtti. 

Tüm velilerin çocuklarına zaman ayırması gerektiğini ve bunun bir çok problemi aşmada önemli rol oynayacağını ifade eden Sayın Mustafa Uslu çocuklar için ahlakın kaynağının aile olduğunu söyledi.

Konuşmasını  bilinçli anne-babanın huzurlu aileye, huzurlu ailenin mutlu çocuk ve güçlü Türkiye' ye götüreceğini belirterek tamamlayan Sayın Mustafa USLU, davetlerinden dolayı Sancaktepe İlçe Milli Müdürlüğüne ve katılımlarından dolayı değerli velilerimize teşekkür etti.

Seminer sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hale BAĞCE ÖZBAŞ her aya bir büyük salon etkinliği gelecek şekilde planlanan Veli Akademileri Büyük Salon Seminerlerinin devam edeceğini belirterek değerli katkılarından dolayı İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Mustafa USLU'ya teşekkür ederek çiçek ve plaket sundu.

07-02-202007-02-202007-02-202007-02-202007-02-202007-02-2020

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.