İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SANCAKTEPE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ “HAZİRAN 2015 DÖNEMİ MESLEKî ÇALIŞMALAR” PROGRAMI BAŞLADI

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Din Öğretimi Şubesi tarafından Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Arapça Öğretmenleri, İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Liseleri’ndeki bütün branşlardaki öğretmenler için düzenlediği “HAZİRAN 2015 DÖNEMİ MESLEKî ÇALIŞMALAR” programı başladı
SANCAKTEPE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ “HAZİRAN 2015 DÖNEMİ MESLEKî ÇALIŞMALAR”   PROGRAMI BAŞLADI

Programın birinci bölümü, 15.06.2015 Pazartesi günü Sancaktepe Okyanus Koleji’nde İlçe Milli Eğitim Din Öğretiminden sorumlu Şube Müdürü Abdullah DENİZ ve öğretmenlerin katılımıyla başladı.

Seminerlerin birinci gününde Eğitimci Yazar Ahmet BAYDAR “Eğitimde Mesleki Gelişim Tecrübesi” ve Araştırmacı Yazar Abdullah YILDIZ “İmam Hatip Şuurunun Yeniden İnşası” konularında bilgi verdi. 

16.06.2015 Salı günü MEB-Bakan Müşaviri Dursun Ali TAŞÇI “Maarif Davamız ve İnsan Eğitimi” ve M. Ü. İlahiyat Fakültesi Din Eğitimi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Umut KAYA “Türkiye’de Din Eğitimi ve İmam Hatip Liseleri (Cumhuriyet Dönemi Din Eğitimi Tecrübesi)” konularında sunum yapacaklar.

 

Programın ikinci kısmı olan “Mesleki Çalışmalar Programı” ise 17-22.06.2015 tarihlerinde (5 gün) 09.00-13.00 saatleri arasında yapılacaktır.

 

(a)İlkokullar, Ortaokullar, Liseler Ve İmam Hatip Ortaokulları: Meslek Dersleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Arapça Öğretmenleri ile

(b) Anadolu İmam Hatip Liseleri: İHL Meslek Dersleri ve Arapça Öğretmenleri Mesleki Çalışma Programlarını Sancaktepe Belediyesi Fehmi Yılmaz Bilgi Evi’nde;

 

 

(c) Anadolu İmam Hatip Liseleri - İmam Hatip Ortaokulları: Fen ve Kültür Dersleri Öğretmenleri (Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Yabancı Dil, Sanat ve Spor Dersleri) Mesleki Çalışma Programlarını Sancaktepe Aziz Bayraktar İmam Hatip Lisesi-Konferans Salonu’nda aynı tarih ve saatler arasında gerçekleştirecektir.

Seminer Programı

Seminer ProgramıSeminer ProgramıSeminer Programı

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.