İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Samandıra Veysel Karani İlkokulumuza Mükemmellik Sertifikası

Samandıra Veysel Karani İlkokulu, "4 All Challenge" etkinliğinde istenen kriterleri yerine getirerek "Mükemmellik Sertifikası" kazandı. 
Samandıra Veysel Karani İlkokulumuza Mükemmellik Sertifikası

Her yıl düzenlenen bu organizasyona, Harezmi Eğitim Modeli uygulama sınıfı önderliğinde Samandıra Veysel Karani okulunda bulunan 40 sınıf katıldı. Yapılan bilgisayarsız kodlama etkinlikleri sayesinde öğrencilerde problem çözme becerisi geliştirilmesi hedeflenmiş ve kodlama eğitimi eğlenceli bir hale getirilmiştir.

AB Kod Haftası, kodlama ve dijital okuryazarlığı eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde yaygınlaştırmayı amaçlayan uluslararası bir taban girişimidir. Bu kapsamda okullar kodlama çalışmaları yapmak için etkinlikler oluşturur ya da var olan etkinliklere kayıt olarak çalışmalara katılım sağlanmaktadır.

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.