İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RADYO 7 İLÇEMİZDE KARNE GÜNÜ MUHTEŞEM BİR MÜZİK ŞÖLENİYLE ÖĞRENCİLERİMİZİN KARŞISINA ÇIKTI.

  Radyo 7, Tolga Çınar Kız Teknik Ve Meslek Lisesi’nin davetiyle, karne günü, muhteşem bir müzik şöleniyle öğrencilerin karşına çıktı. Eğitim-Öğretim yılının 1. dönemini tamamlayan öğrenciler için hazırlanan bu özel programda Ahmet Selim sahne alarak, en güzel şarkılarını öğrenciler için seslendirdi.  Karnelerini almanın sevincini yaşayan öğrenciler, diğer yandan kendilerine özel hazırlanan bu programla unutulmaz bir gün yaşadılar. Sesiyle, sahnesiyle ve enstrümanlarıyla göz dolduran Ahmet Selim,  eğitim ve mesleki hayata dair tecrübelerini de öğrencilerle paylaştı. Coşku ve keyif dolu bir atmosferde sona eren programda Okul Müdürü Mehmet Tok, Radyo 7 ailesine ve özellikle de Ahmet Selim’e teşekkürlerini sunarak plaket hediye etti.
RADYO 7 İLÇEMİZDE KARNE GÜNÜ MUHTEŞEM BİR MÜZİK ŞÖLENİYLE ÖĞRENCİLERİMİZİN KARŞISINA ÇIKTI.

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.