İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okulumuz Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Türk Hava Yolları'na İlk Siparişlerini Teslim Etti...

Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ülkemizde pandeminin başlamasıyla birlikte hızlı bir şekilde üretim sürecine girdiği el dezenfektanı ve yüzey dezenfektanı üretimlerini aralıksız sürdürerek katkılarını sunmaya devam ediyor.
Okulumuz Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Türk Hava Yolları'na İlk Siparişlerini Teslim Etti...

Üretimleri belli bir noktaya geldikten sonra, Okul müdür yardımcılarından Derya Kılıç ve Sultan Öykü Öztürk'ün Türkiye'nin ulusal hava yolu şirketi Türk Hava Yolları ile iletişime geçmesiyle, ekip olarak görüşmelerde bulundular.

Yapılan görüşmeler sonucunda ilk siparişlerini aldılar ve bugün itibari ile teslimatlarını gerçekleştirmeye başladılar.

Bundan sonraki süreçde de kalitesini ortaya koydukları, güvenilir el dezenfektanları ve üretimine devam ettikleri diğer temizlik ürünleri için de THY ile iletişim halinde olacak ve görüşmelerini sürdüreceklerdir.

 

Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pandemi süresince üretimlerine devam ederek, ihtiyaçların karşılanmasında destekçi olacaktır.

13-07-202013-07-2020

 

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.