İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Matematik Olimpiyatları İlçe Kursu Öğrenci Seçme Sınav Sonuçları...

 İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü " Öğretmen Akademileri Bilim Olimpiyatları Enstitüsü" Projesi kapsamında, ilçemiz okullarından 5. sınıf aday öğrencileri arasından analatik düşünme becerisi yüksek öğrencileri seçme adına yapılan sınavda  ilçemizde açılacak olan kursa katılmaya hak kazanan öğrencilerimizin listesi aşağıdadır.
Matematik Olimpiyatları İlçe Kursu Öğrenci Seçme Sınav Sonuçları...

ASİL LİSTESİ

SIRA NO

ADI SOYADI

OKULU

1

Zeynep ŞAHİN

ABDURRAHMANGAZİ İMAM HATİP ORTAOKULU

2

Sena KARABOĞA

ABDURRAHMANGAZİ İMAM HATİP ORTAOKULU

3

Azizcan ŞAHİN

HÜSEYİN TEMİZEL İMAM HATİP ORTAOKULU

4

Bahar Zuzan YILDIRIM

BEYHAN ŞENYUVA ORTAOKULU

5

Melike Nur KARAKILIÇ

Ş.ABDULLAH TAYYİP OLÇOK İMAM HATİP ORTAOKULU

6

Abdullah YILDIZ

SAMANDIRA İMAM HATİP ORTAOKULU

7

Metin AKBULUT

SAMANDIRA İMAM HATİP ORTAOKULU

8

Sudenur DEMİR

BEYHAN ŞENYUVA ORTAOKULU

9

Davut TOĞLUK

HÜSEYİN TEMİZEL ORTAOKULU

10

Eda GÜRBÜZ

HÜSEYİN TEMİZEL ORTAOKULU

11

Beray Elçin ATEŞ

Ş.Ö.NURGÜL KALE ORTAOKULU

12

Abdülsamet AKDENİZ

PERRAN KUTMAN SARITAŞ ORTAOKULU

13

Umutcan BİLECE

İBNİ SİNA ORTAOKULU

14

Rabia BEYAZYÜZ

İBNİ SİNA ORTAOKULU

15

Zehra TURAN

İBNİ SİNA ORTAOKULU

16

Ahmet Sadi DEMİRCİ

SAMANDIRA ORTAOKULU

17

Aleyna YÜRÜR

75.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU

18

Rabia Melek KAVAK

BEYHAN ŞENYUVA İMAM HATİP ORTAOKULU

19

Cemile Nisanur ORAL

ABDURRAHMANGAZİ İMAM HATİP ORTAOKULU

20

Elif Sude NAR

ABDURRAHMANGAZİ İMAM HATİP ORTAOKULU

21

Büşra DADAY

NERMİN AHMET HASOĞLU ORTAOKULU

22

Şahan MÜLDÜR

BEYHAN ŞENYUVA ORTAOKULU

23

Ümmü Gülsüm ÇETİNKAYA

60.YIL SARIGAZİ İMAM HATİP ORTAOKULU

24

Ahmet S.GÜMAN

YENİDOĞAN ORTAOKULU

25

Kemal GEDİK

İBNİ SİNA ORTAOKULU

26

Uğur ERDAL

HÜSEYİN TEMİZEL ORTAOKULU

                                                                  YEDEK LİSTESİ

SIRA NO

ADI SOYADI

OKULU

1

Eren PEYNİR

HÜSEYİN TEMİZEL ORTAOKULU

2

Asudenaz YAYLACIK

NERMİN AHMET HASOĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU

3

Abdullah Taha TAŞKALDIRAN

SAMANDIRA İMAM HATİP ORTAOKULU

4

Emircan ACAR

İBNİ SİNA ORTAOKULU

5

Yeşim İSTEK

İBNİ SİNA ORTAOKULU

6

Edanur DÜŞÜK

İBNİ SİNA ORTAOKULU

7

Berfin İŞLEKTER

İBNİ SİNA ORTAOKULU

8

Ömer Taha AVŞAR

ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU

9

Rümeysa KOÇ

BEYHAN ŞENYUVA İMAM HATİP ORTAOKULU

10

Muhammet Asaf ÖZDEMİR

SAMANDIRA İMAM HATİP ORTAOKULU

11

Yusuf Selim APAYDIN

SAMANDIRA ORTAOKULU

12

Abbas Eren ERDAL

Ş.Ö.NURGÜL KALE İMAM HATİP ORTAOKULU

13

Zeynep SERİN

Ş.Ö.NURGÜL KALE İMAM HATİP ORTAOKULU

14

Numan KARA

PAŞAKÖY ORTAOKULU

15

Gülnisa ÇETİN

SULTANLAR ORTAOKULU

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.