İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kariyer Günleri

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak düzenlediğimiz Kariyer Günleri Projesi çalışmaları devam ediyor.
Kariyer Günleri

Amacımız

Projemiz yükseköğrenime geçmeye ve iş hayatına atılmaya hazırlanan öğrencilerimizin iş dünyasını tanımalarını sağlarken, gerek özel sektör gerek kamu sektöründeki kurumlar ile öğrencilerimiz arasında birebir iletişim ortamı oluşturuyor. Proje ile öğrencilerimize iş dünyasından çeşitli isimlerle buluşma fırsatı sağlamasının yanında, öğrencilerimizde kariyer bilincini oluşturmak ve onlara bu konuda bir bakış açısı kazandırmak, meslek seçimi için doğru tercihler yapmalarını sağlamak, kişisel gelişim süreçlerine katkıda bulunarak mezuniyet sonrası karar verme aşamasında daha sağlıklı tercihler yapabilmelerine yardımcı olmak amaçlanıyor.

Hukuk Alanında Kariyer

Proje kapsamında Mustafa Öncel Kültür Merkezinde MEB Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü Sn Yusuf BÜYÜK’ün teşrifleriyle “Hukuk” alanında gerçekleştirdiğimiz programda Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Araştırma Görevlisi Sn Cansu DAĞ ve Av. Oğuzhan ÖZBAŞ sunumlarını yaparlarken öğrencilerimizin sorularına da yanıt vererek hukuk alanında detaylı bilgiye sahip olmalarına katkı sağladılar.

Değerli katkılarından dolayı tüm konuşmacılarımıza ve katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

11-03-201911-03-201911-03-2019

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.