İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Spor Şenlikleri Kapsamında Yapılan Futsal Maçlarının Ödül Töreni Yapıldı

25 Aralık 2017 de başlayan 2017/2018 Eğitim Öğretim yılı İlçe Futsal Turnuvası 17 Ocak 2018 Çarşamba günü Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksinde yapılan final maçları ile sona erdi. Sancaktepe İlçe Spor Şenlikleri kapsamında düzenlenen maçlar İlçemiz Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksinde gerçekleşti.  Altı kategoride yapılan maçlara katılımın fazla olması nedeni ile heyecan da hat safhadaydı. Turnuvada finale kalıp dereceye giren okulların yarışan öğrencilerin sorumlu öğretmenleri ve okul idarecileri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Murat ŞİT ve Serkan ÖZTÜRK’te maçları izlediler. Sancaktepe İlce Spor Şenlikleri kapsamında altı kategoride gerçekleşen Futsal Branşı sonuçları şöyle sıralandı: Küçük Kızlar Kategorisinde:  1.Hüseyin Temizel İmam Hatip Ortaokulu  2. Özel Bahçeşehir Sancaktepe Ortaokulu 3. Abdurrahmangazi İmam Hatip Ortaokulu; Küçük Erkek Kategorisinde:  1.Özel Bahçeşehir Sancaktepe Ortaokulu   2. 60.Yil Sarıgazi Ortaokulu   3. Hüseyin Temizel Ortaokulu; Yıldız Kız Kategorisi: 1. 60.Yil Sarıgazi Ortaokulu   2.Yenidoğan Fatih Ortaokulu   3.Cengiz Topel Ortaokulu ; Yıldız Erkek Kategorisinde:  1.Yenidogan Fatih Ortaokulu 2.Samandıra Ortaokulu 3. Özel Bahçeşehir Sancaktepe Ortaokulu; Genç Kızlar Kategorisinde:  1. Tolga Çınar Kız Mesleki Teknik Anadolu Lisesi  2. Fatih Borsa Mesleki Teknik Anadolu Lisesi  3.  Sancaktepe Anadolu Lisesi ; Genç Erkek Kategorisinde:  1. Yenidoğan Mesleki ve Teknikı Anadolu Lisesi  2. Özel Sancaktepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  3. Sancaktepe Anadolu Lisesi şeklinde sonuçlandı. Yapılan ödül törenine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Murat ŞİT ve Serkan ÖZTÜRK’ün yanı sıra dereceye giren okulların müdürleri de hazır bulundu. Ödül töreninde dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyaları verildi.  İlçemiz adına düzenlenen ve Belediyemizin de destekleriyle gerçekleşen ödül töreninin ardından yarışmacılar, öğretmen ve protokolün toplu hatıra fotoğrafları çekilmesi ile program sona erdi.
İlçe Spor Şenlikleri Kapsamında Yapılan Futsal Maçlarının Ödül Töreni Yapıldı

01-03-201801-03-2018

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.