İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin AYDOĞDU´nun 2017 – 2018 Eğitim – Öğretim Yılı Mesajı...

Millî Eğitim camiamız için heyecan verici bir günü, yeni eğitim öğretim yılına başlamanın sevincini yaşıyoruz. Özellikle okula yeni başlayacak öğrenci ve velilerimiz için bu pazartesi, çok daha özel bir anlam taşıyor.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin AYDOĞDU´nun 2017 – 2018 Eğitim – Öğretim Yılı Mesajı...

 Eğitimciler olarak çocuklarımızı geleceğe hazırlamak gibi zor ve kutsal bir göreve talip olmuş olmanın ağır sorumluluğunu taşıyoruz. Sürekli değişen dünyamızda büyüyen Türkiye´nin gelişim hızına katkı sağlayacak nesiller yetiştirme yolunda en büyük sorumluluk, hiç kuşkusuz bizlere aittir. Bizler çoçuklarımızın kendi yollarını çizmelerine yardımcı olmalı, onların yeniliklerle dolu dünyasını anlamaya çalışmalıyız. Şimdi okul sıralarında eğitim gören öğrencilerimiz, istikrarlı mutlu ve huzurlu geleceğimizin emanetçisidir. Çünkü onlar, 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı vatanı için gözünü kırpmadan tanklara, silahlara karşı yürüyen ve canını hiçe sayarak kahramanlık destanı yazan büyük milletimizin evlatlarıdır. Çocuklarımız 15 Temmuz´un tarihimizdeki birbirinden değerli kahramanlıklar arasında önemli bir dönüm noktası olduğunun bilinciyle yetişecek, milletimizin inancıyla, azmiyle diriliş ve şahlanış hamlesine şahitlik edeceklerdir. Onların eğitim serüvenlerini; donanımlı, birikimli, dünyayı takip eden, milli ve manevi değerleri bünyesinde barındıran bireyler olarak tamamlamaları ve hayata atılmaları en büyük hedefimizdir. Eğitim alanında elde edeceğimiz tüm başarıların özverili çalışan öğretmenlerimiz ve çocuklarını bizlere emanet eden anne babaların desteğiyle olacağına kuşkumuz yoktur. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılarla dolu bir sene temenni ediyor, Bu düşünceler eşliğinde yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, bütün eğitim çalışanları ve velilerimiz başta olmak üzere bütün milletimize hayırlı olmasını diliyorum.


Hüseyin AYDOĞDU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.