İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin AYDOĞDU´nun 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

19 Mayıs 1919'da Samsun'da yakılan İstiklal ateşi, bugün yine o gün ki azim ve coşkuyla milletimizin gönlündeki yerini muhafaza etmektedir. Milletimizin sahip olduğu ve geçmişten günümüze hiç değişmeyen, yüreklerde muhafaza edilen bağımsız ve memleket sevgisi, ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmasında sahip olduğumuz en büyük güçtür.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin AYDOĞDU´nun 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Eğitimciler olarak bizlere düşen, bir asır önce yakılan İstiklal ateşinin aydınlattığı yolda, birlik ve beraberlik içinde yürüyen ve aşkla ülkesini daima ileriye taşıma  çabası veren gençlerimizi; yükselişi süren ülkemize ve necip milletimize yaraşır şekilde, gelişen ve değişen dünya şartlarına hazırlamaktır.

Bu düşüncelerle tüm gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

 

Hüseyin AYDOĞDU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.