İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin AYDOĞDU’nun 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

   Bizleri asırlardır yaşadığımız bu değerli topraklardan atarak vatansız bırakmak isteyen düşmanlarımıza karşı ecdadımızın verdiği Kurtuluş şavası ve bağımsızlık mücadelesin büyük komutanı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, ismini tarihe nakşettirmiş büyük bir komutan ve devlet adamıdır.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin AYDOĞDU’nun 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

   Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde, silah arkadaşları ve milletimizce verilen İstiklal mücadelemiz, zaferle sonuçlanarak, şanlı tarih sahnemizde bu süreç Cumhuriyet ile taçlanmış ve Cumhuriyetimiz gençlere emanet edilmiştir.    Bağımsızlığımızın ilelebet muhafaza edilmesi için biz eğitimcilere büyük sorumluluklar düştüğünün farkındayız.   Eğitimciler olarak Atatürk’e olan sevgimizin en güzel ifade şekli olarak, Cumhuriyetimize ve tarih boyunca kazandığımız milli birikime her an ve her koşulda kurtuluş savaşı mücadelesinin ruhuyla sahip çıkacak bireyler yetiştirmeyi gaye edinerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.    İnanıyoruz ki bu ruhla yetişecek her ferd güzel ülkemizin istikrar ve güven içinde sürdürmekte olduğu gelişim hamlesine büyük bir fedakarlıkla sahip çıkacak ve Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün en büyük eserimdir dediği Cumhuriyetimizin daha da güçlenmesine fayda sağlayacaktır.   Bu düşüncelerle, vefatının 80.yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları ile tarih boyunca vatan uğruna şehit olan tüm kahramanlarımızı rahmetle ve minnetle yad ediyor, hayatta olan gazilerimize sağlık sıhhat diliyorum.

 Hüseyin AYDOĞDU

 İlçe Milli Eğitim Müdürü

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.