İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hale BAĞCE ÖZBAŞ'ın 19 Mayıs ATATÜRK'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hale BAĞCE ÖZBAŞ,  19 Mayıs ATATÜRK'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hale BAĞCE ÖZBAŞ'ın 19 Mayıs ATATÜRK'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Bugün Samsun'da başlayan  kurtuluş mücadelesinin,  Anadolu'nun her bir köşesinden hissedilişinin ve millî bağımsızlık meşalesinin tüm yüreklerde tutuşturulmasının yıldönümü. 

19 Mayıs gençlik demektir; gençliğin ellerinde yön bulacak gelecek demektir. Ülkeleri için bugünün ve yarının gönüllü savunucuları olmaktan bir an bile yorulmayıp daima en önde yürüyen vatanperverler sevgili gençlerimizdir. Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm değerlerini koruyup aslına göre yaşatacak olan güç kadim tarihimizde saklıdır. Geçmişten aldığınız birikimlerle yeşerecek yenilikçi fikirleriniz sanatta, sporda ve daha birçok alanda ülkemize sayısız başarılar getirecektir. 

"Bütün ümidim gençliktedir." diyerek gençlere seslenen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Millî iradenin güçlü bireyleri ve aydınlık yüzlerimiz olan Türk gencinin bayramını gönülden kutluyorum.

 

Hale BAĞCE ÖZBAŞ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.