İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU´nun Öğrencilerimize Mesajı...

2016-2017 Eğitim öğretim yılı 2. Dönemi yarın başlıyor.Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Rabbim inşallah Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı bir dönem geçirmeyi bizlere nasip eder. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU´nun Öğrencilerimize Mesajı...

Sevgili öğrencilerim; 
İkinci dönem sınavların yoğun olacağı bir dönem olacak, başarıya ulaşmanın yegane reçetesinin çok çalışmak olduğunu unutmamamız gerekir. Disiplinli ve planlı çalışmanızı tavsiye ediyorum. 
Kıymetli öğretmen arkadaşlarım; Ülkemizin yaşamış olduğu süreçte eğitimin ne denli önemli olduğunu bir kez daha görüyoruz. sorumluluğunuzun büyük olduğu bilinciyle öğrencilerimize rehber ve önder olmanızı tavsiye ediyorum. Unutmayalım ki ülkemizin gelişiminde en büyük güvencemiz çocuklarımızdır.
Değerli Velilerimiz; 
eğitim süreci sadece okulda geçirilen bir süreç değildir. Aile ve okul birlikteliğiyle yürüyen bir süreçtir. İki paydaş birlikte hareket ederse başarı kendiliğinden gelecektir. Öğrencilerimizi iyi takip etmenizi ve öğretmenlerimizle sürekli iletişim halinde olmanızı istiyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle yeni dönemin ilçemizdeki ve ülkemizdeki tüm öğrencilere hayırlı olmasını diliyorum.
Hüseyin Aydoğdu
Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.