İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU´nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı...

Milletimizin, millet ve bayrak sevgisini tüm dünyaya kanıtladığı, vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve bağımsızlığı müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi’ni birlik ve beraberlik içerisinde bir kez daha gururla kutluyoruz.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU´nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı...

 30 Ağustos Zaferi; milletimizin sarsılmaz azmi, imanı, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış bir zaferdir. 
Bilinmelidir ki, geçmişte olduğu gibi bu gün de Ülkemizin ve Milletimizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve dirliğine yönelik hain saldırılara karşı, aziz milletimiz, geçmişten aldığı ilhamla, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde, hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını sürdürmekten asla taviz vermeyecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemiz ve milletimiz için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi şükranla anıyorum. Milletimizin ve Şanlı Ordumuzun tüm mensuplarının Zafer Bayramı’nı en içten duygularla kutluyorum.

Hüseyin AYDOĞDU

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.