İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU´nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı...

Bugün ülkemiz adına önemli bir dönüm noktası olan Cumhuriyetimizin 95. Yılını büyük bir mutluluk ile kutluyoruz. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU´nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı...

Tarihimiz, İşgalcilere ve onların dayatmalarına rıza göstermeyen büyük milletimizin kahramanlıklarla taçlandırdığı birçok mücadeleye şahitlik etmiştir. 29 Ekim 1923 tarihi, necip milletimize hiçbir şekilde pranga vurulamayacağının can ve kan vermek pahasına tüm dünyaya ilan edildiği, adeta küllerden yeniden doğuşun bir nişanesi olarak şanlı tarih sahnemizdeki yerini almıştır.

Cumhuriyetimizin 95. Yılını kutlarken; bağımsızlık karakterine sahip kahraman milletimizi, istiklal harbimizde zafere taşıyan duygular, bugün yine dimdik ayaktadır. 
Ülkemiz mücadele ruhunu kaybetmeden, yurt içinde ve yurt dışında her anlamda ilham kaynağı olarak gelişimini ve büyümesini sürdürmektedir.

Bizler kahraman milletimizin mensubu olmaktan gurur duyan eğitimciler olarak, Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023 senesine kadar daha güçlü bir Türkiye hedefiyle ülkemize en iyi şekilde hizmet ederek, donanımlı, şuurlu ve bilinçli bir neslin yetişmesi yönünde gayretlerimizi sürdüreceğiz.

Bu düşüncelerle; Cumhuriyetimizin 95. yıldönümü coşkusunu yaşadığımız bu kutlu günde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bugüne kadar vatan için bayrak için gözünü kırpmadan can vermiş tüm şehitlerimizi rahmetle anarken kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyor, aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Hüseyin AYDOĞDU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.