İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98. yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, Türk Milleti’nin diriliş ve şahlanışının timsali olan bu önemli günün milletimiz ve çocuklarımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Kurtuluş savaşını başlatan milletimiz çetin mücadeleler sonucu bağımsızlığın sembollerinden Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni kurarak, milli iradenin tecelli etmesine imkan sağlamıştır. 

Tarih boyunca her dönem olduğu gibi bu günde milletimiz ihtiyaç duyulan her an milli iradeye musallat olan tüm girişimleri bertaraf etme azim ve kararlılığını göstermektedir ve göstermeye devam edecektir. 

Ülkemizin her alanda olduğu gibi eğitim öğretime yönelik istikrarla yürüttüğü çalışmalar, sadece kendi evlatlarımıza değil, uzun vadede coğrafyamızın ve dünyanın tüm çocuklarına hizmet edecek büyüklüktedir.

Okullarımızda çocuklarımıza mutlu, sağlıklı ve huzur dolu bir geleceği sağlayabilmek adına eğitime dair tüm adımlar ve biz eğitimcilere düşen tüm görevler büyük bir özveri ve azimle sürdürülmektedir.

Bu anlamda ilçemizde yürüttüğümüz eğitim faaliyetlerinde bize ufuk açan ve öncülük eden kaymakamımız Sn. Adnan ÇAKIROĞLU’na ve her anlamda büyük destek sağlayan belediye başkanımız Sn. İsmail ERDEM’e ve tüm eğitim paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu düşüncelerle; İstiklal savaşının Başkomutanı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin İlk Başkanı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, İstiklal harbinde topyekün şanlı bir mücadele vermiş ecdadımızı, 15 Temmuz hain darbe girişimini milli iradenin zaferiyle sonuçlandırma uğrunda mücadele etmiş tüm kahraman şehit ve gazilerimizi ve Afrin zaferiyle bize büyük gurur yaşatan bu uğurda can veren aziz şehitlerimiz ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, hayatta olan gazilerimize acil şifalar diliyorum.

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.