İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU nun 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU nun 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı

Çanakkale Zaferi´nin 103. yıl dönümüne büyük bir gurur ve heyecanla eşlik ediyoruz. Milletimiz; istikbalimiz ve mukaddes saydığımız değerlerimizin hedef alındığı her saldırıda, neleri başarabileceğini tüm dünyaya göstermiştir, göstermeye devam etmektedir. Tarihimizde yer alan destansı mücadelelerimiz ve zaferlerimiz milletimiz üzerinde hain emelleri olanlara büyük bir ders niteliği taşımaktadır. Tarih boyunca milletimiz, birlik ve beraberliği, büyük dayanışma ruhu ve sahip olduğu manevi güç sayesinde mücadelelerini zaferle taçlandırmıştır. Kahraman ecdadımızın mirasçısı milletimiz, adeta eskinin bugüne yansımış hali gibi, kahramanlık gerektiren adımları yeri geldiğinde cesaretle atabilmektedir. 15 temmuz hain darbe girişimi karşısında halkımız tarafından verilen destansı mücadele buna bir örnektir. Çanakkale Şehitleri ve tüm şehitlerimizden ve ecdadımızın emaneti gördüğümüz bu topraklar için dün Çanakkale’de verilen mücadele bugün Afrin’de kahraman askerimiz tarafından sürdürülmektedir. Çanakkale ruhunu en derin duygularla hisseden yeni neslin inşaasında büyük çaba ve gayret harcayan sağlam eğitimcilerin elinde milletimizin azmi ve mücadele gücü sürekli daha da ivme kazanacaktır.
Bu düşüncelerle Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünü bir kez daha gururla kutluyorum. Kahraman şehitlerimizi ebediyete intikal etmiş tüm gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm güvenlik güçlerimize yürüttükleri mücadelede başarılar diliyorum.

Hüseyin AYDOĞDU
Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.