İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hale BAĞCE ÖZBAŞ'ın Sene Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hale BAĞCE ÖZBAŞ'ın Sene Sonu Mesajı

Aylarca serbest kıyafetle gelme hayalini kurduğunuz, her ânınızın fotoğrafını doyasıya çekmek istediğiniz karne gününün en kıymetli sahipleri, sevgili öğrencilerimiz...

 

Bugünü okullarınızda geçirememenize sebep olan virüslere gelin en düşük notu hep beraber verelim. Ama yaşınızdan beklemeyen büyüklükte gösterdiğiniz sabırla evlerinizde kalıp derslerinizi takip ettiğiniz, sağlıklı günlere erişmek için bizlere güvenip güç verdiğiniz için en büyük teşekkür sizlerin, kıymetli velilerinizin ve fedakâr öğretmenlerinizin.

 

En büyük takdir ise, zor zamanlarda kenetlenip birlik ve beraberlik içinde çalışan güzel ülkemizin. Evlerinizden yaşadığınız karne heyecanı sizleri hüzünlendirmesin. Okullarınızın tekrardan rengi ve sesi olacağınız sağlıklı günlerde buluşmak ümidiyle hepinize iyi tatiller diliyorum.

 

Unutmayın ki, hiçbir not, evlerde göstermiş olduğunuz bu sabrın karşılığı olamaz.

Güneş sarısı, deniz mavisi, ağaç yeşili tatil sizindir.

İyi ki varsınız...

 

Hale BAĞCE ÖZBAŞ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.