İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Her şey "Birlikte Güzel" Etkinliği

İlçemiz Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yiyecek-içecek bölümü öğrencileri "Birlikte güzel" etkinliği ile Ataşehir Metin Sabancı Spastik Engelliler Özel Eğitim Okulu öğrencileriyle bir araya gelerek mutfak atölyemizde uygulama yaptılar. 
Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Her şey

Özel Eğitim Okulu Öğrencilerinin için özel hazırlanan aşçı kıyafetlerini giyilmesiyle başlayan etkinlik öğrencilerin birlikte hazırladıkları kurabiye hamurlarını pişirmeleriyle devam etti. Hazırlanan kurabiyeler tüm misafirlerimize özel eğitim öğrencileri tarafından ikram edildi. 

İkram sonrasında okulumuz çocuk gelişimi bölümü tarafından hazırlanan hediyeler Özel Eğitim Okulu Öğrencilerine takdim edildi. 

Her iki bölümümüzün de aktif olarak katıldığı etkinliğe İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Serkan Gür, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa Kubilay BAHÇE, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hale BAĞCE ÖZBAŞ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Kamil ALAGÖZ, Ataşehir Metin Sabancı Özel Eğitim Okulu idareci ve öğretmenleri de katılım sağladılar.

21-02-202021-02-202021-02-2020

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.