İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Liderleri Buluşması

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Eğitim Liderleri Buluşmaları" toplantısı 13 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirildi. 
Eğitim Liderleri Buluşması

13 Haziran Perşembe günü Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya MEB Personel Genel Müdürümüz Sn. Hamza AYDOĞDU , İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Levent YAZICI, Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin AYDOĞDU ve Şube Müdürlerimiz katıldı. Toplantı kapmasında Sancaktepe'de görevli okul yöneticileri Müdür ve Müdür Yardımcılarıyla biraraya gelindi.

Biz Bir Aileyiz

 Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Sn. Hamza AYDOĞDU okul yöneticilerine yaptığı sunumla seslendi. Genel Müdürümüz Sn. Hamza AYDOĞDU sunumunda eğitim camiasının büyük bir aile olduğunu ifade ederek, "Biz eğitim camiası olarak birbirimize kenetlenirsek her türlü sorunun üstesinden geliriz." dedi. Son yıllarda bilginin hızla değiştiğine dikkat çeken Genel Müdürümüz; dünyada ve ülkemizde internet ve sosyal medya kullanımını gösteren veriler ışığında değişimin ve dönüşümün hızına dikkat çekti. Gençleri anlamanın yolunun onları tanımaktan geçtiğini söyleyerek, anne-babalar ve öğretmenler olarak gençlerin dünyasına girmenin öneminden bahsetti.

 

17-06-201917-06-2019

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.