İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA Destek Noktaları ve Uzaktan Eğitim Süreci

Değerli velilerimiz ve öğrencilerimiz, 31 Ağustos-18 Eylül tarihleri arasında yürütülecek olan uzaktan eğitim sürecinde; EBA TV, EBA Canlı Ders ve ilçemiz okullarında açılacak olan EBA Destek Noktaları ile hizmet verilecektir.
EBA Destek Noktaları ve Uzaktan Eğitim Süreci

EBA TV Programlarını ilgili linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz.

EBA TV İlkokul Programı

EBA TV Ortaokul Programı

EBA TV Lise Programı

EBA Canlı Ders uygulamaları okul bazlı değişiklik gösterdiği için öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin EBA uygulamasına giriş yaparak Canlı Dersleri bulunup bulunmadığını kontrol etmeleri gerekmektedir. EBA'nın cep telefonu uygulamasını telefonlarınıza kurarak Canlı Ders bildirimlerinizi anlık olarak alabilir, süreci hızlıca takip edebilirsiniz. 

EBA Canlı Ders Programı

EBA Destek Noktaları ile internet ve bilgisayarı olmayan, evinde bu erişimleri bulunmayan öğrencilerimize destek vermekteyiz. İlk EBA Destek Noktası, ilçemiz okullarından Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin ana binasının giriş katında tamamlanarak öğrencilerimize hizmet vermeye başlamıştır. İlerleyen günlerde diğer okullarımızda da hazırlığı devam eden EBA Destek Noktaları tamamlanarak, okul bilgileri ilçemiz web sayfası üzerinden sizlere duyurulacaktır.

 

Ülkemizde yürütülen Uzaktan Eğitimle ilgili gelişmeleri bakanlığımıza bağlı http://uzaktanegitim.meb.gov.tr internet adresinden takip edebilirsiniz.

30-08-202030-08-202030-08-2020

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.