İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bir Fidan Bin İstanbul

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü uhdesinde düzenlenen Bir Fidan Bin İstanbul adlı projede Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm okullarımızla yerimizi aldık.
Bir Fidan Bin İstanbul

"Bir Fidan Bin İstanbul" etkinliği, toplumda ağaç ve orman konusunda duyarlılığı arttırmak, fidan dikme etkinliğine daha fazla öğrencinin katılımını sağlamak; öğrencilerde ağaç dikme, ormanı ve çevreyi koruma duygusunu hissettirmek için düzenleniyor.

Bir duyarlılık etkinliği olarak düzenlenen projeye, 11 Eylül 2019 Çarşamba günü ilçemiz okulları eş zamanlı olarak destek vermişlerdir.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hale BAĞCE ÖZBAŞ fidan dikiminde Şehit Er Hasan Genç İlkokulu öğrencileri ile bir araya gelmiştir. Keyifli dakikaların yaşandığı dikim esnasında, öğrencilere doğanın öneminden ve çevre bilincinden bahsetmiştir.

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.