İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hale BAĞCE ÖZBAŞ, Müdürlüğümüz Kadın çalışanlarının Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ederek bir mesaj yayınladı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hale BAĞCE ÖZBAŞ, İlçe Milli Eğitimde görevli kadın çalışanların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik etti. Kadın çalışanların ilçemize canlılık kattığını ifade eden Sayın Hale BAĞCE ÖZBAŞ "Yeter ki isteyelim, hayata renk katmak ellerimizde" dedi.  İlçe Milli Eğitim kadın çalışanlarına günün anısına birer kitap hediye eden Sayın Hale BAĞCE ÖZBAŞ, özgüvenli ve eğitimli kadınların ülkemizi aydınlık bir geleceğe taşıyacağını söyledi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle bir mesaj yayınlayan Sayın Hale BAĞCE ÖZBAŞ mesajında ; "Emekleri, sevgi dolu yürekleri ve özgüvenleriyle dünyamızı güzelleştiren daha yaşanabilir kılan, insanlığın ümidini yeşerten kadınlarımızın, Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ediyorum.

İnanıyorum ki özgüvenleri yüksek , eğitimli kadınlarımız ülkemizi daha ileri ve gelişmiş bir seviyeye taşıyacaktır" dedi.

10-03-202010-03-2020

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.