İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

22 Eylülden İtibaren Uygulanacak EBA Canlı Ders Saatleri ve TRT EBA TV Ders Programları

22 Eylülden itibaren uygulanacak olan EBA Canlı Ders Zaman Çizelgesi ve TRT EBA TV Ders Programları www.eba.gov.tr internet sitesi üzerinden yayınlanmıştır. Sayfanın altında bulunan linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.
22 Eylülden İtibaren Uygulanacak EBA Canlı Ders Saatleri ve TRT EBA TV Ders Programları

TRT EBA TV İLKOKUL PROGRAMI için tıklayınız.

TRT EBA TV ORTAOKUL PROGRAMI için tıklayınız.

TRT EBA TV LİSE PROGRAMI için tıklayınız.

Canlı Ders Zaman Çizelgesi için tıklayınız.

 

Ayrıca 22 Eylül Salı günü itibari ile İlkokul 1. Sınıflar da EBA Canlı Ders'e dahil olacaklardır.  

1. - 4. sınıflar ve Hazırlık sınıfları için Pazartesi - Cumartesi günleri dahil hergün 8:30 - 20:20 arası istenilen saatte "Canlı Ders" yapılabilecektir. Daha önceki dönemden farklı olarak ilkokul öğretmenlerimiz Zoom'un arayüzü üzerinden oluşturdukları Canlı Ders Toplantısının bilgilerini Eba'da onlara açılacak olan Harici Canlı Ders oluşturma ekranına girerek kullanabileceklerdir. Dolayısı ile ilkokullarda Canlı Ders uygulaması için kotasız bir kullanım sağlanmış olacaktır. 5-12 sınıflar için ise Canlı Ders kotalarında artış olacaktır. 

İlkokul öğretmenlerimiz EBA üzerinden kendi sayfalarına girdiklerinde Harici Canlı Ders oluşturma ile ilgili detaylara ve yardım videosuna ulaşabilceklerdir.

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.