İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Kapanış ve Karne Dağıtım Töreni

2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı 14 Haziran Cuma günü sona erdi.İlçemizde bulunan Şehit Er Hasan Genç ilkokulunda düzenlenen yıl sonu karne dağıtım törenine katılan Sancaktepe Kaymakamı Sn.Adnan ÇAKIROĞLU, Sancaktepe Belediye Başkanı Sn. Av.Şeyma DÖĞÜCÜ ve Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.Hüseyin AYDOĞDU , öğrencilerin karne ve tatil sevincine ortak oldular.
2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Kapanış ve Karne Dağıtım Töreni

 Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu konuşmasında hem öğrencilere hem de velilere seslendi.

 

     "Eğitim Çalışanları olarak bugün 2018-2019 Eğitim Öğretim yılını huzur ve başarıyla nihayete erdirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemizde eğitim gören 82 bine yakın öğrencimizin karne heyecanına ortak oluyoruz.

Sayın Velilerimiz,

Bu zamana kadar en iyi şekilde yetişmeleri için çaba harcadığımız ve bir sonraki eğitim basamağının eşiğinde olan bu öğrencilerimize rehberlik ve yönlendirme faaliyetlerimizi yaz tatili boyunca ilgili takvim süreci içerisinde sürdürmeye devam edeceğiz. Ayrıca tüm öğrencilerimizin yaz tatili süresince sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle verimli zaman geçirmeleri için gayretlerimizi sürdürüyoruz. 

Kıymetli Öğrenciler;

Sizlere bakanlığımız tarafından hazırlanarak okullarımız tarafından digital ve basılı ortamda sunulmuş  olan "YAZ TATİLİ ETKİNLİK" tavsiyelerini anne ve babalarınızla incelemenizi öneriyor, 73 farklı etkinlik barındıran bu çalışmanın yaz tatilini dolu dolu geçirmeniz için önemli bir rehber vazifesi göreceğine inanıyorum.

Sözlerime son verirken

Bizlere çalışmalarımızda öncülük eden Sayın Kaymakamımıza, eğitime destekleriyle katkıda bulunan Belediye Başkanımıza, Okullarımızda yıl boyunca özverili çalışmalar yürüten yöneticilerimize, fedakar çalışmalarıyla emek veren öğretmenlerimize, öğrencilerimizi yetiştiren değerli velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum." diyerek sözlerini noktaladı.

 

      Şehit Er Hasan Genç İlkokulunda gerçekleştirilen tören öğrencilerimizin sergilediği Halk Oyunları gösterisi ile devam etti.  Öğrencilerin gösterileri izleyenler tarafından keyifle takip edildi.

 

Programın sonunda sınıfları dolaşan Sancaktepe Kaymakamı Sn.Adnan ÇAKIROĞLU Sancaktepe Belediye Başkanı Sn. Av. Şeyma DÖĞÜCÜ ve Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin AYDOĞDU öğrencilere karnelerini vererek onların heyecanına ortak oldular.

18-06-201918-06-201918-06-2019

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.