İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı...

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Anadolu´yu düşman işgalinden kurtarmak amacıyla Samsun´a ayak basarak başlattıkları "Kurtuluş Mücadelesinin 96. yıl dönümü tüm Türkiye´de olduğu gibi Sancaktepe’de de törenlerle kutlandı.
19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı...

Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşen kutlama törenine Sancaktepe Kaymakamımız Feyzullah ÖZCAN, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail ERDEM, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa YILDIZ, Garnizon Komutanlığını temsilen Jand. Yzb. Caner YAKUT, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa ACIKARA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin AYDOĞDU, İlçe Yazı İşleri Müdürü Günnur SAVAŞ, İlçe Nüfus Müdürü Ali DEMİRCİOĞLU, İlçe Sağlık Müdürü Kenan KARA, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sani Gündoğdu, Siyasi Parti Temsilcileri, İlçemizde görev yapan okul müdürleri, Öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunması ile başlayan kutlamalarda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor  Müdürü Mustafa YILDIZ yaptı.

İlçemiz Sporcuları tarafından hazırlanan Taekwondo gösterisi ile renklenen kutlamalar, Tolga Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri tarafından hazırlanan Gaziantep Yöresi Halk Oyunları gösterisi ile sona erdi.

19 Mayıs etkinliklerinin sona ermesinin ardından Sancaktepe Kaymakamımız Feyzullah ÖZCAN; İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin AYDOĞDU ile birlikte, Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan 19 Mayıs SATOM Gençlik Sergisini gezdi. Sergi hakkında öğretmenlerden bilgi alan Kaymakamımız Feyzullah ÖZCAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin AYDOĞDU, Öğrencileri ve öğretmenlerini güzel çalışmalarından dolayı tebrik etti.

(Haber Kaynağı:http://www.sancaktepe.gov.tr/default_B0.aspx?id=178)

19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.