İSTANBUL SANCAKTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Öğretmenler arası düzenlediği 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası 19 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında ilçemiz Sarıgazi Stadında gerçekleşti. Düzenlenen turnuvaya 32 takım katıldı. Heyecanlı anların yaşandığı turnuvada takımlar kıyasıya yarıştı. Düzenlenen turnuvada yarışanlar kamu çalışanı olunca maçlar mesaiden sonra yapıldı. 32 takımın yarıştığı lig usulü oynanan turnuvada maçların hakemliğini Sinan SEVEN yaptı. Finale kalan Eyüp Sultan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile Ayşe Çarmıklı İlkokulu arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Tirübünlerden öğrencilerinde tezahürat yaparak destek verdiği öğretmenlerinin oynadıkları maçta takımlar 2-2 berabere kaldı. Eşitlik bozulmayınca maça penaltı atışları ile devam edildi. Penaltı atışlarında 3-1 skorla Ayşe Çarmıklı İlkokulunu yenen Eyüp Sultan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvasının 2018 yılı şampiyonu oldu.  Ayşe Çarmıklı İlkokulu ikinci olurken 60. Yıl Sarıgazi İmam Hatip Ortaokulu ise üçüncü oldu. Maçtan sonra ödül törenine geçildi. Ödül töreninde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat ŞİT, Zigana Spor Kulübü Başkanı İhsan KELEŞ ve birçok okul müdürü de hazır bulundu. Turnuvada 1. olan Eyüp Sultan Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin ödülünü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat ŞİT, 2. olan Ayşe Çarmıklı İlkokulunun ödülünü Zigana Spor Kulübü Başkanı İhsan KELEŞ ve 3. olan 60. Yıl Sarıgazi İmam Hatip Ortaokulunun ödülünü Yenidoğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Özgür AVA verdi.  Ödül töreni çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.
15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası

12-04-201812-04-2018

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No 111 Kat 3 34785 Sancaktepe / İSTANBUL Sancaktepe Kaymakamlık Binası - 0216 622 73 15 / 0216 622 73 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.